dtr-compressor.eu kompresory do transportu pneumatycznego 1

Najbardziej znani truckerzy w sieci

Media społecznościowe to bardzo rozwijająca się sfera życia każdej osoby. Każdy chce zaistnieć, pokazać swoje życie, swoje pasje i poglądy. W mediach społecznościowych pojawili się również truckerzy czyli kierowcy ciężarówek. W swoich filmach na portalu YouTube pokazują trudy jak i zalety tego co robią. Ich filmy to idealne pokazanie pracy każdego kierowcy ciężarówki. Poniżej kilka najbardziej znanych trucekrów w sieci.

Rafał Zazuniuk – Polak w USA

To polski kierowca zawodowy który na co dzień pracuje na amerykańskich drogach. Jego kanał na YouTube można nazwać blogiem, ale też reportażami. Pokazuje widzom jak wygląda jego praca na terenie Stanów Zjednoczonych, z jakimi trudami musi się mierzyć, ale też pokazuje najbardziej urokliwe miejsca tego państwa.

Truck3r TV

Truck3r TV to kanał na YouTube kierowcy ciężarówki w Polsce. Autor pokazuje realne życie, bez koloryzowania, bez retuszu. W tych filmach można też zobaczyć dużą pasję tego kierowcy do swojej pracy. Oprócz pokazywania życia kierowcy ciężarowego daje również wskazówki innym jego kolegom po fachu. Co ciekawe te filmy są dość długie, jednak idealnie pokazują jak wygląda życie każdego kierowcy.

Truckerska kajuta

Kolejny ciekawy kanał na YouTube o życiu kierowcy ciężarówki, ale nie tylko! To blog osoby która nie boi się powiedzieć co myśli, posiada dystans do rzeczywistości, poczucie humoru oraz snuje bardzo ciekawe opowieści. To nie tylko kanał dla kierowców, ale każdego widza, który chce po pracy oderwać się od rzeczywistości. Autor prowadzi również na swoim kanale cykl- Niemiecki Prawiecodziennik gdzie porusza bardzo dużo tematów związanych z transportem.

Damian Janiak

To kolejna ciekawa postać na mapie polskiego YouTube związanego z ciężarówkami. Autor tego kanału prowadzi swój kanał z pasją. Dba o dobry montaż filmów i ich estetykę muzyczną. Prowadzi na swoim kanale dwa cykle- Okiem busiarza oraz Daily vlog. Jego filmiki pojawiają się systematycznie zgodnie z tym co zapowiada w swoich mediach społecznościowych.

Truckerhiob

Ten YouTuber to nie tylko kierowca ciężarówki po Stanach Zjednoczonych, ale również porusza tam tematy o transporcie, pasji motocyklowej, podróżach, zwierzętach, a także wplata tematykę religijną- jest pasjonatem i rozważa Pismo Święte. Trzeba przyznać bardzo oryginalna postać polskiego YouTube.

Ms Rifu

Kanał na YouTube który niestety aktualnie jest nieaktywny, jednak możemy tutaj poznać historię Pana Adama który prowadził potężną 40-tonową maszynę z wielkim zaangażowaniem i poczuciem humoru. Pan Adam musiał zrezygnować ze swojej pracy ze względy na zwyrodnienie kręgosłupa, która ta choroba jest częstą przypadłością kierowców zawodowych. Jednym z bardziej popularnych filmików na jego kanale jest rozmowa o problemie kradzieży.

Kamil Opler

Pan Kamil to jeden z popularniejszych truckerów na polskim YouTube. Od ponad 6 lat relacjonuje swoje podróże- od czasu gdy był początkującym kierowcom do teraz gdzie jego fach można nazwać już zawodowym. Każdy początkujący kierowca powinien więc sprawdzić ten kanał, aby dowiedzieć się o wszystkich trudach tego zawodu.

Polskie truckerki – Trucking Girl

Teraz kwestia mało spotykana czyli Pani kierowca ciężarówki. Iwona Blecharczyk jest kierowcą z zamiłowania, uwielbia również podróże i propaguje zdrowy tryb życia. Jej kanał ciągle się rozrasta. Jej kanał to idealne kompendium wiedzy na temat pracy zawodowego kierowcy oraz sposobu na zdrowy tryb życia. Pokazuje również jak połączyć długie podróże z odpowiednim zachowaniem diety w takiej trasie.

Gooddriverpl

Ostatni na naszej liście to kierowca międzynarodowy który ma bardzo duże doświadczenie i właśnie tym doświadczeniem dzieli się z innymi kierowcami. Jego kanał można nazwać niezwykłą encyklopedią dla każdego kierowcy ciężarówki. Pokazuje wszystkie kwestie od tego jak wymienić żarówkę po kwestie jak założyć łańcuch. Jest to kanał idealny dla początkujące kierowcy ciężarówki, który na pewno dużo szybciej opanuje umiejętności jazdy tego typu pojazdem oglądać właśnie ten kanał.

Poza truckerami pokazującymi swoja prace od kuchni w Internecie jest mnóstwo różnego rodzaju filmików ukazujących chwile straszne jak i śmieszne związane z praca kierowcy.

Przeglądając Internet napotkałem ciekawy film przedstawiający ciężarówkę oraz kompresor do wydmuchu peletu i napełnianie silosu za pomocą kompresora do rozładunku materiałów sypkich

Categories:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *